SUPER PRO AMATEUR LEAGUE 28.6.2009 PRAHA

Červený roh
WFCA Rules
Modrý roh
 
MaXimus promotion
 

-86,55kg 3x2min

 Thaiboxing
 
Michal Janáček
SK Mystic Písek
 
Hlaváček Denis

Highlanders muay-thai Trutnov

Vítěz: Janáček 3:0
 
 
-63,5kg 3x2min  
 
Podlucký Martin
KTSO Praha JV
 
Stránský David
Highlanders muaythai Trutnov
Vítěz: Podlucký 3:0    
-79,38kg 2x5min
MMA
 

Mahteenko Jevgenij

Hanuman gym Praha

 

Šedivý    Jan
MMA Chomutov

Vítěz: Mahteenko KO

 

 

-63,5kg 3x1,5min

Thaiboxing

 

David Hunanyan 

Tolja gym Praha

 

Karel Nečesánek

Spejbl gym Praha

Vitez: Hunanyan 3:0

 

 

-76,2kg 3x2min

Oriental

 

76kg Nikola Sklenář

 Spartak Žebrák MT

 

Ilja Miknevitch

Lanna gym Praha

Vítěz:Miknevitch RSC

 

 

.-72,6kg 2x5min

MMA

 

Tomáš Jeníček

Pretorián gym Pardubice

 

Tomas Pauer

Sokol Zebrák MT

Vítěz:Pauer

 

 

+96kg 3x2min

 

 

Petr Maur 

Svamberk gym Praha

oriental

 

Horak Radek

Highlanders muay-thai Trutnov

Vitěz:Maur 3:0

 

 

-79,38kg 2x5min

 

 

Josef Kvasnička

Reindersgym Praha

MMA

Kandra Tomáš

SK Mystic Písek

Vítěz: Kvasnička

 

 

-82,55kg 3x2min

 

 

Liška Jaroslav

Písek

oriental

 

Koranda Petr

Highlanders muay-thai Trutnov

Vítěz:Koranda 3:0

 

 

-95kg 2x5min

MMA

 

Krula Josef

DSC gym Třebovice

 

Marek Pilař

Pretorián gym Pardubice

Vítěz: Pilař

 

 

-69,85kg 3x2min

Thaiboxing

 

Martin Gaňo

KTSO Praha JV

 

 

Buš Radek

Muay Thai Chomutov

Vítěz:Gaňo 3:0

 

 

-66,85kg 3x2min

Thaiboxing

 

Luděk Procházka

Spejbl gym Praha

 

Jakub Novotný

 Muay Thai Sokol Stankov

Vítěz : Novotný 3:0

 

 

+96kg 2x5min

 

 

Jan Veverka

Hanuman gym Praha

MMA

 

Patrik Košata 

MMA Chomutov

Vítěz:Vaverka

 

 

-86,55kg 3x2min

 

 

Tomáš Pastyřík

Delroys gym Praha

Oriental

 

Novotny Martin

Highlanders muay-thai Trutnov

Vítěz:Novotný 2:1

 

 

-72,6kg 3x2min

Thaiboxing

 

Leo Beranek

KTSO Praha JV

 

 Šimon Kutač

Narama Plzeň

Vítěz:Beránek 3:0

 

 

-72,5kg 3x2min

Thaiboxing

 

Jan Pavlas

Tolja gym Praha

 

 

Pavel Vereš

Spejbl gym Praha

Vítěz:Pavlas 3:0

 

 

Šimon Touš 

Spartak Žebrák MT

Thaiboxing

 

Adam Audy

Pretorián gym Pardubice

Vítěz: remíza

 

 

-63,5kg 3x2min

Thaiboxing

 

Řežábek David 

Hanuman gym Praha 

 

Petr Šetina 

Lanna gym Praha

Vítěz: Režábek 3:0    

 

Poslední aktualizace: 05.03.2010